Vážení rodičia, milí žiaci!
Po celoplošnom testovaní Vás informujeme o organizácii vyučovania a o prevádzke školy v dňoch od 3.11. do 5.11.2020:
1. Žiaci 1. ročníka sa v dňoch od 3.11. do 5.11.2020 budú učiť dištančne (žiaci nebudú navštevovať školu a úlohy im budú zasielané na e-mailové adresy zákonných zástupcov).
2. Žiaci 2., 3. a 4. ročníka sa v dňoch od 3.11. do 5.11.2020 budú vyučovať prezenčne (žiaci budú chodiť do školy a vyučovať sa podľa platného rozvrhu hodín).
3. ŠKD a školská jedáleň bude v prevádzke bez obmedzení.
4. Ranný ŠKD bude v prevádzke od 6:45 h do začiatku vyučovania.
5. Časový harmonogram ranného príchodu žiakov 2., 3. a 4. ročníka do školy bude bez zmeny od 7:30 do 7:50 h.
6. Zákonný zástupca predloží 3.11.2020 pri príchode svojho dieťaťa do školy Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti (aktualizované 1.11.2020). Je to nové tlačivo a je možné si ho stiahnuť z webovej stránky školy. V papierovej podobe bude k dispozícii 3.11.2020 ráno pre budovou ZŠ.
Vyhlasenie_o_bezinfekcnosti_1.11.2020.pdf
7. Zákonný zástupca žiaka, ktorý bol v nariadenej domácej izolácii z dôvodu podozrenia na ochorenie COVID- 19 predloží po prvom nástupe do školy okrem vyhlásenia o bezinfekčnosti aj potvrdenie o chorobe od pediatra.
8. MŠVVaŠ SR odporúča zákonným zástupcom, ktorí sa nezúčastnili testovania, aby v dňoch od 3.11.- 5.11.2020 neumiestňovali svoje dieťa do školy. Na tieto dni ich môžu ospravedlniť z vyučovania.
Škola sa aktuálne nachádza v oranžovej fáze. U jedného zamestnanca školy bolo pri celoplošnom testovaní zistené ochorenie COVID-19. Zamestnanec ostáva 10 dní v domácej izolácii.
V Tomášovciach, 2.11.2020 Mgr. A. Kocúrová
riaditeľka školy
